AGROTECHNIKA
 

Naudota technika

Traktoriai, krautuvai, plūgai, kultivatoriai, sėjamosios, priekabos, kombainai

Parduodama naudota žemės ūkio technika

Naudota agrotechnika, paieška, vertinimas, atvežimas, pardavimas, servisas, aptarnavimas„AGROTEKMA“ parduoda naudotą žemės ūkio paskirties techniką: traktorius, kombainus, savaeigius, teleskopinius krautuvus, sėjamasias, kultivatorius, kitos paskirties padargus ir mašinas, skirtus naudoti apdirbant pasėlius.

Dauguma parduodamos technikos buvo prižiūrėta ir aptarnauta „AGROTEKMA“ servise itin patyrusių mechanikų, todėl mums žinoma visa serviso istorija ir tai leidžia garantuoti, kad agrotechnikos būklė yra nepriekaištinga. Visai parduodamai agrotechnikai atliktas reglamentinis techninis aptarnavimas – diagnostine aparatūra patikrinti mazgai, pakeistos alyvos, padangos ir t.t.

Parduotą techniką galime pristatyti į Jūsų ūkį, taip pat sutartimi pagrįstomis sąlygomis teikti nuolatinio techninio aptarnavimo paslaugas.

Žemės ūkio technika ir agregatai gali būti įsigijami išsimokėtinai, naudojantis Medicinos banko lizingu.

Peržiūrėkite žemiau pateikiamus technikos pasiūlymus, paspaudę ant Jus dominančios technikos nuotraukos, pavadinimo, rasite daugiau išsamesnės informacijos.

Taipogi „AGROTEKMA“ siūlo lanksčias sąlygas atnaujinant Jūsų ūkio agrotechnikos parką – įsigyjant naują techniką, pasirūpinsime dabartiniu metu Jūsų ūkyje naudojamos remontu, techniniu aptarnavimu, o reikalui esant, pardavimu.

Susisiekite ir mes Jums suteiksime vertingą konsultaciją.

AGROTEKMA parduoda naudotą techniką

AGROTEKMA Klientai 2017 – 2018 metais įsigijo šią techniką