AGROTECHNIKA

RECK Agrartechnik

„AGROTEKMA“ UAB 20 metų veiklos patirtis leidžia Lietuvos žemės ūkio rinkai siūlyti agregatus, kurie užtikrina patikimą ir nepertraukiamą pašarų gyvulių šėrimui paruošimą, jų ilgalaikį išsaugojimą nepriekaištingos būklės, o tuo pačiu ir maistinių savybių.

1957 m. įkurta Vokietijos kompanija „RECK Agrartechnik“ tai – įdėjos, naujovės, moksliniai tyrimai ir plėtra: mechanika ir elektroninė inžinerija (aparatinė ir programinė įranga), gamyba, administravimas, rinkodara ir pardavimas – viskas iš vieno šaltinio.

Jie patys daro beveik viską. Beveik tai yra tai, kad kompanija nesteigia savo padalinių visose be išimties rinkose, bet produkcijos užsakymus rentabiliai ir nepriklausomai dirbančiai įmonei labiau apsimoka gauti per partnerius, kurie yra lankstūs savo sprendimais vietinėje rinkoje.

Dažniausiai, gautus užsakymus, kad ir kokie jie būtų „RECK Agrartechnik“ kompanija pagamina ir pateikia per tris darbo dienas, nepaisant to, kad jie yra įvairūs, įrangos specifikacijų parinktimis. Bet netgi kliento specifiniai reikalavimai agregatui yra galimi atlikti. Gamybos padalinys veikia tiksliai, greitai reaguoja ir nuolat tobulėja tam, kad galėtų įveikti nuolat besikeičiančią pasaulinę rinką.

Šios kompanijos 260 darbuotojų kompetencijos, įsipareigojimai, patirtis ir kūrybiškumas užtikrina aukštą gaminių kokybę.

Dėl to „RECK Agrartechnik“ gali išlaikyti prekės ženklo daug reiškiantį pažadą „Pagaminta Vokietijoje“ ir susijusius puikius kokybės standartus. Sertifikavimas patvirtina Kompanijos reikalavimus ir jos veiksmus.

Šienainio siloso skleistuvai RECK PLANTAR

Šienainio siloso skleistuvai RECK MAGNA

Šienainio siloso skleistuvai RECK JUMBO II