AGROTECHNIKA

VALTRA traktoriai. T serija (155-271 AG)

Valtra, T serija, traktorius, prekyba, aptarnavimas, Agrotekma, Plungė

T serijos VALTRA traktoriai (155-271 AG)

T4 serijos traktoriai sukurti moderniomis technologijomis, jie išsiskiria savo didele galia, komfortui pasitarnaujančia įranga ir pasižymi unikaliu dizainu, netgi lyginant juos su kitomis VALTRA kompanijos mašinomis. Šie traktoriai puikiai tinka atlikti sunkius žemės ūkio, miško arba komunalinės paskirties darbus. Viso to pagrindas, be abejo 155-270 AG jėgainės charakteristikos.

Patikimumas ir galia

Ketvirtosios kartos „VALTRA“ T serijos traktoriai kurti ir tobulinti, kai Suomijos žemėlapyje dar kelių nelabai buvo. Atsilikimas šalyje buvo nesvietiškas, patys turėjo nutiesti žmonės. Traktoriams sukūrė, sukonstravo važiuoklę ir transmisiją „Valtra“ gamykloje. Su „AGCO Power“ varikliais kompanija gamintoja dirba tiek pat, kiek ir gamina traktorius – daugiau nei 60 metų. Viso to pasekoje – gavosi daug aukštesnės – „T“ serijos funkcijų turintys, galingi traktoriai.

Patikimumas nuo 1951 m.
Galite rinktis 6,6 arba 7,4 litrų darbinio tūrio, nuo 155 iki 270 AG ir iki 1000 Nm variklį. Jau nuo 1951 metų, kai „Valtra“ Inc. pradėjo gaminti žemės ūkio traktorius, „AGCO Power“ yra „VALTRA“ traktorių širdis, todėl anie traktoriai itin patikimi, o jų techninės priežiūros intervalas – vienas ilgiausių.

VALTRA, T serija, traktorius, prekyba, servisas, įgaliotasis atstovas, Agrotekma, Plungė

Nedidelės bendrosios eksploatacinės išlaidos

T serijos traktorius nėra pigiausias rinkoje, tačiau atidirbę 10 000 valandų pastebėsite, kokios nedidelės bendrosios eksploatacinės išlaidos. Pirmiausia, traktorius sukurtas tik su klientui reikalingomis, gamykloje sumontuotomis funkcijomis, kurioms suteikiama gamyklinė garantija. Įsigiję ”AGCO Finance”, Jūs patys valdote finansavimo išlaidas. Dėl 600 valandų techninės priežiūros periodiškumo sumažinamos priežiūros išlaidos, o SCR ”AGCO Power” varikliai išsiskiria geriausiu bendru degalų ekonomiškumu. Norėdami sutaupyti papildomus 10 % degalų kiekio, galite pasirinkti T174 ”EcoPower” modelį. Originalias ”Valtra” dalis AGROTEKMA tiekia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Pastovi techninė priežiūra užtikrina traktoriaus tinkamumą eksploatuoti, net ir po garantinio laikotarpio pabaigos, garantuoja puikią kainą, reikalui esant perparduoti traktorių. ”Valtra” Inc., o tuo pačiu AGROTEKMA, kaip oficialus įgaliotasis kompanijos atstovas didžiuojasi viena sparčiausių dalių pristatymo paslaugų rinkoje. Dirbame tam, kad Jūsų mašina veiktų diena iš dienos.

Naudojimo paprastumas

Įsigiję „VALTRA“ T galėsite sutelkti visą dėmesį į savo darbą, nes traktorių konstruktoriai mašiną sukūrė taip, kad ją būtų lengva valdyti, dirbti bei atlikti techninę priežiūrą. Valdikliai kabinoje išdėstyti taip, kad reikėtų kuo mažiau judėti, naujos transmisijos valdymas svirtele yra itin paprastas, o ryškūs darbiniai žibintai leis jums patogiai dirbti sutemus. Atkreiptas ypatingas dėmesys kasdienės traktoriaus agregatų priežiūros paprastumui. Alyvos patikrinimas ir filtrų valymas užima tikrai nedaug laiko. T serijos traktoriai yra puikiai pritaikyti jūsų darbui, nes dauguma traktoriaus ypatingų funkcijų – mūsų ir klientų tarpusavio bendravimo ir pasitikėjimo rezultatas.

Patikimumas

Šis traktorius yra išties patikimas. Užtikriname, ir galime įrodyti net didžiausiems skeptikams. T serijos traktoriuose yra mažiau detalių nei iki šiol ir jie buvo bandomi važiuojant 40 000 valandų atšiauriomis Suomijos sąlygomis. Norėdami užtikrinti nepralenkiamą patikimumą, visus keturis pagrindinius komponentus gaminame savo gamyklose.
„VALTRA“ projektuoja važiuoklės, transmisijos ir kabinos dizainą bei gaminta jų konstrukcijas, o ”AGCO Power” yra originalus ”VALTRA” variklis, iškeliantis visos rinkos patikimumo standarų kartelę. T serijos traktoriai sukonstruoti dirbti sunkiomis sąlygomis. Kasdien, net ir be poilsio,

Geriausias traktorių variklis, pagamintas Suomijoje

„Valtra“ Inc. sumažino degalų sąnaudas ir emisiją pagal „Tier 4 Final“ / „Stage 4“ variklių reikalavimus, tačiau užtikrina, kad galia yra tokia, kokios reikės. Taip pat skyriame didelį dėmesį traktorių su SCR emisijos valdymo sistema techninės priežiūros laiko sutrumpinimui iki minimumo.
„Tik SCR“: Suomiams patinka išlaikyti dalykus kuo paprastesnius. SCR deginių emisijos valdymo sistemą kompanija rinkoje naudoja jau nuo 2008 metų. SCR yra patikima ir priežiūros nereikalaujanti sistema, kuri neužsikemša, o jos dalys nenusidėvi. DOC ir SCR sistemos
neutralizuoja deginius.
„Sigma Power“ galios padidinimas „Sigma Power“ funkcija GTV suteikia iki 15 papildomų arklio galių, kai to reikia. „Sigma Power“ funkcija ypač naudinga dirbant su daug GTV galios reikalaujančiais padargais, pvz., smulkintuvais, pjaunamosiomis ir kitomis galingomis frezomis.

Degalų ekonomija T serijos traktoriai su naująja turbina ir 2000 barų degalų įpurškimo slėgiu akimirksniu reaguoja į akseleratoriaus paspaudimą ir ekonomiškai naudoja degalus nepriklausomai nuo variklio alkūninio veleno sūkių. Maksimalus sukimo momentas pasiekiamas esant 1500 aps./min. T serijos traktorių degalų sąnaudos daug mažesnės dėl tinkamai suprojektuotų oro tiekimo ir variklio aušinimo sistemų.
„Valtra EcoPower“ Naudodami „Valtra“ T174 „EcoPower“ traktoriaus modelį galite pasirinkti iš dviejų variklio nustatymų ir sumažinti degalų sąnaudas vienu jungiklio spustelėjimu. Variklio sukimo momentas padidėja, o alkūninio veleno sukimosi greitis sumažėja 20 procentų. Taip ne tik
sumažinamas vaiklio dilimas, bet ir sunaudojama iki 10 procentų mažiau degalų. Variklio tuščios eigos alkūninio veleno sukimosi greitis yra tik 650 aps./min.

Geriausia rinkoje hidraulinė sistema
Traktorių „VALTRA“ „Direct“, „Versu“ ir „Active“ modeliuose yra didelio našumo apkrovai jautri hidraulinė sistema su 115 arba 200 l/min. našumo hidrauliniu siurbliu. ”Valtra” yra vienintelis gamintojas, galintis pasiūlyti hidraulinį ”asistentą” netgi ”Powershift” modeliuose. Juose taip pat yra atskiros transmisijos ir hidraulinės sistemos alyvos bei iki septynių hidraulinių sekcijų gale ir iki trijų hidraulinių sekcijų priekyje. „Versu“ ir „Direct“
modeliuose hidraulinės sekcijos yra valdomos elektriniu būdu „Valtra Arm“ porankyje. „Active“ modeliuose galinės hidraulinės sekcijos valdomos mechaniniu būdu ergonomiškai išdėstytomis ir aiškiai pažymėtomis svirtimis. Visuose modeliuose frontalinio krautuvo ir priekinio keltuvo arba abiejų įtaisų priekinės hidraulinės sekcijos valdomos elektriniu būdu ant „Valtra Arm“ porankio esančia svirtele.

AGCO Power, variklis, Valtra, traktorius, agrotechnika, servisas, dalys, prekyba, Agrotekma, Plungė

Pamirškite bandymus. Tiesiog darykite

„VALTRA“ T serija siūlo daugiau galimybių rinktis: padedant mūsų patyrusiems darbuotojams darbo mašina bus pritaikyta pagal visus Jūsų poreikius.
„VALTRA“ transmisijos yra naujos kartos galios perdavimo etalonai. Naudojimo patogumas ir darbo našumas pasiekė naują lygį.

„Revoliucinė „Powershift“ sistema”

Jūs tiesiog neprarasite traktoriaus kontrolės net ir nelaikydami pėdos ant sankabos pedalo. Įjungus automatinį režimą, transmisija įjungs aukštesnę arba žemesnę pavarą priklausomai nuo to, kiek nuspausite akceleratoriaus pedalą. „Active“ ir „Versu“ „Powershift“ transmisijose dabar yra nauja valdymo važiuojant į kalną „Hillhold“ funkcija, kuri leidžia užvedus variklį kalvotoje vietovėje sklandžiai valdyti traktoriaus paleidimą / sustabdymą stabdžių ir akceleratoriaus pedalais. ”Valtra” ”Active” ir ”Versu” modeliuose hidraulinės sistemos srautas automatiškai padidėja padidinus variklio alkūninio veleno sūkius, o važiavimo greitis lieka nepakitęs.

Maksimali CVT galia

„Direct“ (CVT) transmisija užtikrina maksimalų tikslumą atliekant darbus. Keturi transmisijos intervalai sukurti taip, kad prisitaikytų prie jūsų darbų esant bet kokiam darbiniam greičiui. Galimi 3 važiavimo režimai. Numatytasis važiavimo režimas yra su pedalu (automatinis), kai vairuotojas nustato norimą važiavimo greitį akceleratoriaus pedalu. Svirties režimu (automatinis) vairuotojas nustato norimą greitį pavaros svirtimi. Rankiniu režimu vairuotojas gali atskirai nustatyti variklio apsisukimų skaičių ir valdyti važiavimo greitį pavaros svirtimi. „Direct“ transmisija – paprastas naudojimas ir didelio našumo hidraulinė sistema.

Powershlft transmisija, valtra, traktonius, naujakarta, Agrtekma
Valtra, traktorius, T serija, HITECH valdymo pultas

HITECH

 • ”Powershift” transmisija su kintamo debito hidraulika
 • Mechaninis hidraulikos valdymas
 • ”Hitech 5” transmisija su arba be porankio Bazinis valdymas ”Hitech 5” pakopų ”Powershift” transmisija su klasikiniu valdymu. Nėra porankio. Tai taip pat yra bazinėje ”Active” modelių specifikacijoje.
”IVE” transmisija, valdymo pultas

ACTIVE

 • „Powershift“ su apkrovai jautria hidrauline sistema
 • Mechaninis hidraulinės sistemos valdymas
 • „Valtra ARM“ porankis be ekrano

„Valtra Active“ modelis išsiskiria pažangia „Powershift“ technologija su mechanine, apkrovai jautria patentuota hidrauline sistema. Traktoriuose hidraulinės ir transmisijos sistemos atskiros. Transmisijos valdymas yra automatinis. Galite valdyti traktorių pavaros svirtimi, kai įjungtas
automatinis ar rankinis režimas.

VERSU

 • „Powershift“ su apkrovai jautria hidrauline sistema
 • Elektroninis hidraulinės sistemos valdymas
 • „Valtra Arm“ porankis su ekranu
 • Lengvi transmisijos ir hidraulikos nustatymai

„Valtra Versu“ yra naujos kartos „Powershift“ transmisijos Karalius su elektroniniu patentuotu hidraulinės sistemos valdymu. Traktoriuose hidraulinės ir transmisijos sistemos atskiros. Transmisijos valdymas yra automatinis. Galite valdyti traktorių pavaros svirtimi, kai įjungtas automatinis ar rankinis režimas.

DIRECT

 • CVT su apkrovai jautria hidrauline sistema
 • Elektroninis patentuotas hidraulinės sistemos valdymas
 • „Valtra Arm“ porankis su ekranu
 • Lengvi transmisijos ir hidraulikos nustatymai
 • Elektroninis patentuotas hidraulinės sistemos valdymas
 • „Valtra ARM“ porankis su ekranu

Tai naujos T serijos traktorių pažiba. Galimi keturi transmisijos intervalai, užtikrinantys optimalų darbinį našumą ir degalų ekonomiškumą. Pavaros svirties valdikliu greitėjimą ir lėtėjimą galite reguliuoti vien dešine ranka. Pavaros svirties valdymo sistemos nuolat tobulinamos, kad ypatingais atvejais transmisiją būtų galima valdyti rankiniu būdu.

Jokių ribų!

Paslauga „Valtra Unlimited“ sukuria neribotas galimybes. Gaukite unikalų išorės paketą su specialia dažų spalva arba pasirinkite interjero savybes, pavyzdžiui, odą ir chromą. Pasirinkite kitus papildomų agregatų sprendimus, pavyzdžiui, apatinį greiderį arba specialias karines funkcijas atliekančius padargus. Viskas sumontuojama gamykloje ir suteikiama gamyklinė garantija.

Siekiant užtikrinti kokybišką tinklalapio veikimą, naudojami slapukai (cookies). Tęsdami naršymą jūs sutinkate su jų įrašymų jūsų įrenginyje. Daugiau »

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close